Apel do mieszkańców osiedli, położonych na terenie miasta Sanoka

Jako mieszkaniec bloku jednego z sanockich osiedli zwracam się do Państwa z prośbą o zwrócenie uwagi na prawidłowe postępowanie z odpadami komunalnymi, szczególnie w okresie świątecznym.

W tym czasie wszyscy wytwarzamy większą ilość odpadów i ich niewłaściwe zagospodarowanie powoduje przepełnienie pojemników i zanieczyszczenie miejsc przeznaczonych do ich gromadzenia. Zalegające odpady przy pojemnikach nie są najlepszą wizytówką nas, mieszkańców, a przecież tak niewiele potrzeba, aby nasze osiedla nie wyglądały przez okres przerwy świątecznej jak „dzikie wysypiska”.

Dlatego postarajmy się i segregujmy odpady, przecież to nie jest trudne i czasochłonne. Na przykład pudełka kartonowe można zgiąć i złożyć, tak aby miały jak najmniejszą objętość, i dopiero wtedy wrzucić do niebieskiego pojemnika.

Podjęliśmy działania w kwestii czystości na osiedlach z prezesami dużych Spółdzielni, którzy poinformowali, że dołożą starań aby zadbać o estetykę, szczególnie w okresie świątecznym.

Burmistrz Miasta Sanoka: Tomasz Matuszewski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Szanowni Państwo,
w związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie informujemy, że Administratorem danych osobowych jest firma Algobit z siedzibą w Lesku (38-600) na ul. Rynek 14A/4. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się w „Polityce przetwarzania danych osobowych” dostępnej w zakładce „Prywatność”.