Bałabanówka Polańczyk – hotel i restauracja

Pensjonat Bałabanówka to położony najbliżej Cypla w Polańczyku hotel i restauracja.

Hotel Bałabanówka oferuje noclegi w 8 komfortowo wyposażonych pokojach z łazienkami i przestronnych apartamentach z balkonami. Oferujemy pokoje 2, 3 i 4 osobowe. W każdym pokoju jest telewizor oraz dostęp do sieci WiFi. W holu pokojowym znajduje się kuchnia do własnej dyspozycji. Hotelowa restauracja zapewnia całodzienne wyżywienie. Dla gości hotelowych śniadania wliczone są w cenę noclegu a koszt obiadokolacji to jedynie 20 zł!

Restauracja Bałabanówka zaprasza na smaczne śniadania i obiady (obiadowy zestaw dnia 20 zł!). Polecamy duży wybór zup, dania rybne i mięsne oraz potrawy regionalne, które podajemy do stołu w sali restauracyjnej z kominkiem lub w do ogródków na świeżym powietrzu wokół Pensjonatu. Restauracja ma własny bar oraz cukiernię z lodami i goframi.

Na terenie obiektu znajduje się wypożyczalnia rowerów oraz plac zabaw dla dzieci. Bałabanówka ma prywatny, monitorowany i ogrodzony parking.

Bałabanówka Polańczyk - hotel i restauracja
Bałabanówka Polańczyk – hotel i restauracja

Pensjonat Bałabanówka jest przyjazny zwierzętom. U nas zawsze znajdzie się miska wody dla każdego czworonoga. Jeden nasz pokój to specjalna oferta dla gości z psem.

Pensjonat Bałabanówka znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Zdrojowego. Po drugiej stronie drogi mają Państwo do dyspozycji korty tenisowe. Pensjonat jest obiektem najbliżej położonym Cypla w Polańczyku z plażami nad Zalewem Solińskim i marinami ze sprzętem pływającym (rowerkami, kajakami), żaglówkami oraz statkami turystycznymi. W okolicy znajduje się park linowy dla dzieci, miejsca do tańca dla starszych oraz wiele innych stałych i sezonowych atrakcji.

Bałabanówka to doskonała baza wypadowa w każde miejsce w BieszczadachBus Bałabanówka na życzenie klientów dowozi na zaporę wodną w Solinie, na bieszczadzkie szlaki turystyczne i zimą na wyciągi narciarskie.

Organizujemy imprezy okolicznościowe i integracyjne.


DANE FIRMY

Firma Gastonomiczna BALMAR Marek Bałaban
ul. Zdrojowa 38, 38 – 610 Polańczyk

NIP: 684-210-63-57

DANE KONTAKTOWE

+48 724-943-938

Konto PKO: 84124023111111001046959523

pensjonatbalabanowka@gmail.com

www.balabanowka.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.