Cyrk Safari w Ustrzykach Dolnych, Lesku i Sanoku

Z zupełnie nowym programem 2019 zawita znany i lubiany Cyrk Safari, który łączy tradycyjny cyrk z nowymi atrakcjami. Zapraszamy na przedstawienia Cyrku Safari dnia: 3-go maja w piątek do USTRZYK DOLNYCH o godz. 15.00. Dnia 4-go maja w Sobotę w LESKU o godz. 16.00. Dnia 5-go maja w w Niedzielę w SANOKU o godz. 14.00 i 16.30.


Cyrk Safari w Ustrzykach Dolnych, Lesku i Sanoku
W całkiem nowym programie 2019 Cyrku Safari do zobaczenia między innymi: Tempo talerze, groteska akrobatyczna, ewolucje napowietrzne w kole, akrobatyka na szarfach. Wesoły klaun Fantic zadba o dobry humor a prawdziwa orkiestra cyrkowa umili cyrkowy klimat podczas spektaklu. Nie zabraknie również zwierząt. Na cyrkowej arenie, w przyjaznych i partnerskich pokazach na zasadzie: zwierzę – człowiek, zaprezentuje się 30 zwierząt: wielbłądy, baktriany, konie fryzyjskie, kuce pony i falabella, alpaki, osiołki, pudle, gołębie czy koty. Największą atrakcją programu będą szaleni akrobaci na batucie – artyści po tourne w Grecji, Francji, Norwegii, Japonii i Hiszpanii.

Cyrk Safari w Ustrzykach Dolnych, Lesku i Sanoku

Zapraszamy na przedstawienia Cyrku Safari:

  • 3 MAJA piątek USTRZYKI DOLNE 15.00
  • 4 MAJA Sobota  LESKO 16.00
  • 5 MAJA niedziela SANOK BŁONIE 14.00 i 16.30

Cyrkowy namiot dobrze ogrzewany.
Cyrk Safari w Ustrzykach Dolnych, Lesku i Sanoku
UWAGA! Bilety na każdą kieszeń w cenie 25 zł dla każdego, bez względu na wiek (z kuponem promocyjnym), będą do nabycia w kasie Cyrku na cyrkowym placu w dniu przedstawienia! Kupony promocyjne będzie można znaleźć na terenie całego miasta, na kilka dni przed widowiskiem !

Więcej informacji na fan page cyrku Safari: facebook.com/cyrk.safari/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.