Grzegorz Kornecki powołany na wiceburmistrza

Burmistrz Tomasz Matuszewski powołał swojego zastępcę, który będzie zajmował się sprawami społecznymi i sanocką oświatą. Został nim Grzegorz Kornecki.

Burmistrz Matuszewski

Grzegorz Kornecki ukończył Wyższą Szkołę Pedagogiczną w Krakowie. Z oświatą związany jest od 30 lat w tym od 2004 roku jako dyrektor Szkoły Podstawowej nr 9 (dawne Gimnazjum nr 4).

Czeka nas najważniejszy etap w reformie oświaty związany z zakończeniem funkcjonowania szkół gimnazjalnych. Wiąże się to ze zmniejszeniem w szkołach podstawowych liczby oddziałów o 15. Zadania w tej dziedzinie zostaną przekazane na barki pana Grzegorza Korneckiego. Obdarzam go zaufaniem i wierzę że owoce jego pracy przyniosą dobre efekty dla sanockiej oświaty na poziomie szkół podstawowych – powiedział podczas konferencji burmistrz Tomasz Matuszewski.

Źródło, foto: UM Sanok

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Szanowni Państwo,
w związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie informujemy, że Administratorem danych osobowych jest firma Algobit z siedzibą w Lesku (38-600) na ul. Rynek 14A/4. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się w „Polityce przetwarzania danych osobowych” dostępnej w zakładce „Prywatność”.