Grzywna i zakaz stadionowe dla porywczych kibiców

W sobotę przemyscy policjanci, w związku z meczem piłki nożnej, który rozegrany został pomiędzy drużynami Polonia Przemyśl i Ekoball Stal Sanok, zatrzymali czterech mężczyzn. Wyrokiem Sądu Rejonowego w Przemyślu, za niewykonanie polecenia służb porządkowych oraz wykrzykiwanie słów wulgarnych, zostali skazani na grzywnę w kwocie 2500 złotych każdy oraz 3 lata zakazu udziału w imprezach masowych z udziałem klubów MKS Polonia lub Ekoball Stal Sanok.

W sobotnie popołudnie przemyscy policjanci, wspólnie z funkcjonariuszami z garnizonu podkarpackiego, zabezpieczali miasto podczas meczu piłki nożnej. Na stadionie sportowym, na którym odbywało się spotkanie pomiędzy drużynami Polonia Przemyśl i Eskoball Stal Sanok, doszło do naruszenia prawa przez kibiców obydwu drużyn. Policjanci prowadzą czynności zmierzające do identyfikacji osób, które naruszyły porządek prawny.

Podczas spotkania policjanci zatrzymali czterech mężczyzn, którzy nie stosowali się do poleceń wydawanych przez służby porządkowe organizatora imprezy oraz wykrzykiwali słowa wulgarne, czym zakłócili porządek publiczny. Mężczyźni w wieku od 27 do 37 lat zostali osadzeni w policyjnym areszcie.

Źródło: Policja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.