IX Jarmark Bożonarodzeniowy

Starosta Sanocki i Dyrektor Muzeum Budownictwa Ludowego zapraszają dnia 15 GRUDNIA 2019 r. w godzinach 11-14 na Rynek Galicyjski W Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku na IX Jarmark Bożonarodzeniowy.

Główną atrakcją będzie żywa szopka bożonarodzeniowa zainscenizowana przez uczniów II Liceum Ogólnokształcącego w Sanoku otoczona przez zwierzęta domowe.

O godzinie 12 zapraszamy na wspólne kolędowanie z Zespołem SOUL pod dyrekcją dr Moniki Brewczak. W międzyczasie na stosikach Kół Gospodyń Wiejskich oraz Centrum Integracji Społecznej w Sanoku można będzie nabyć potrawy wigilijne, a na pozostałych stoiskach ozdoby choinkowe i wyroby rzemieślnicze artystów ziemi sanockiej. Kto jednak woli ozdoby wykonane własnoręcznie, będzie mógł je wykonać dzięki nabytym odpowiednim umiejętnościom podczas warsztatów wykonywanie ozdób choinkowych, zorganizowanych w budynek edukacyjny przy wejściu na Rynek, przez pracowników MBL. Nie zabraknie też wyrobów wędliniarskich oraz serów domowej produkcji. Grupa kolędnicza II LO w Sanoku zapewni miła atmosferę w trakcie całego Jarmarku.

Punktem kulminacyjnym Jarmarku będzie wizyta św. Mikołaja, który zapowiedział swoje przybycie na godz. 1315.

IX Jarmark Bożonarodzeniowy

Źródło: Powiat Sanok

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.