Kolarz – policjant

Nadkom. Artur Wojtowicz – dyżurny z komendy powiatowej w Sanoku, od wielu lat uprawia sport. Jego ogromną pasją jest piłka nożna, którą z powodu kontuzji zamienił na kolarstwo. Osiąga coraz większe sukcesy i bierze udział w wielu wyścigach rowerowych. Z powodzeniem łączy wymagające treningi z niełatwą policyjną służbą. Na swoim koncie ma wiele medali z wyścigów regionalnych.
Nadkom. Artur Wojtowicz zajmuje się sportem od wielu lat. Poczałkowo jego ogromną pasją była piłka nożna. Wielokrotnie reprezentował sanocką policję na turniejach halowej piłki nożnej. Występował również jako reprezentant województwa podkarpackiego w tej dziedzinie sportu. Niestety kontuzja uniemożliwiła dalszą grę w drużynie.

Kolarz - policjant

Kilka lat temu Artur Wojtowicz rozpoczął swoją przygodę z kolarstwem. Początkowo były to własne, mało wymagające i krótkie trasy. Dziś dziennie pokonuje kilkadziesiąt kilometrów; miesięcznie ponad 1,5 tysiąca km. Coraz częściej bierze udział w wyścigach o charakterze lokalnym, przymierzając się do udziału w dłuższych i trudniejszych zmaganiach. Ogromną przyjemnością są dla niego górskie wyścigi. Ostatnimi jego sukcesami są: drugie miejsce w swojej kategorii wiekowej w 7-kilometrowym wyścigu Przełomy Wisłoka oraz 11-kilometrowy wyścig Najszybsze Ciacho 2019, w którym zwyciężył. Obydwa wyścigi odbyły się końcem lipca br. Teraz trenuje do kolejnych zawodów kolarskich.

Nadkom. Artur Wojtowicz w Policji pełni służbę od 25 lat. Obecnie jest dyżurnym w sanockiej komendzie. Wcześniej pracował na różnych stanowiskach i w rożnych wydziałach. Swoją sportową pasję godzi z policyjną służbą. Trenuje i na bieżąco startuje w rożnych wyścigach.

Życzymy dalszych sukcesów sportowych, startu w wymarzonym wyścigu i spełnienia w pracy zawodowej.

Źródło, foto: Policja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Szanowni Państwo,
w związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie informujemy, że Administratorem danych osobowych jest firma Algobit z siedzibą w Lesku (38-600) na ul. Rynek 14A/4. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się w „Polityce przetwarzania danych osobowych” dostępnej w zakładce „Prywatność”.