Marsz 19. edycji Szlachetnej Paczki w Rzeszowie

Już w najbliższą sobotę – 16 listopada 2019 r. – na stronie www.szlachetnapaczka.pl pojawią się tysiące historii rodzin, które w tym roku czekają na pomoc swoich Darczyńców. Tym samym wystartuje 19. edycja Szlachetnej Paczki.

W sobotę o godzinie 8:00 na stronie www.szlachetnapaczka.pl udostępnimy bazę, która zawiera opisy rodzin zgłoszonych do tegorocznej edycji Szlachetnej Paczki. Dzięki niej, każdy będzie mógł poznać historie, przeczytać o najpilniejszych potrzebach oraz marzeniach danej rodziny, a następnie wybrać tę, której pomoże, przygotowując paczkę. Wolontariusze przekażą ją rodzinom podczas tzw. Weekendu Cudów. W tym roku Szlachetne Paczki trafią do potrzebujących w dniach 7-8 grudnia.

Oficjalne otwarcie odbywa się w biurze Stowarzyszenia WIOSNA w Krakowie przy ul. Berka Joselewicza 21. Natomiast my zapraszamy Państwa na nasz lokalny Marsz Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości, który przy udziale wolontariuszy inauguruje 19. edycję Szlachetnej Paczki. Marsz odbędzie się Rzeszowie o godz. 12. Ruszamy trasą od ulicy Grunwaldzkiej do Fontanny Multimedialnej. Na marszu będą mogli Państwo zrealizować materiał na temat startu Szlachetnej Paczki oraz porozmawiać z wolontariuszami naszych programów.

Udostępniamy Państwu informację prasową o nadchodzącym wydarzeniu oraz zdjęcia i wideo do wykorzystania w zapowiedziach. Po wydarzeniu prześlemy Państwu aktualne materiały ze startu 19. edycji Szlachetnej Paczki.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji i mamy nadzieję, że widzimy się już w najbliższą sobotę na marszu Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości.

Informacja nadesłana, wiecej informacji [*.pdf]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.