Otwarta internetowa baza rodzin potrzebujących

W sobotę o godzinie 8.00 na stronie www.szlachetnapaczka.pl została otwarta internetowa baza rodzin potrzebujących. Do tej pory już 3000 rodzin znalazło swoich darczyńców, natomiast wciąż tysiące rodzin czeka na naszą pomoc. Wolontariusze odwiedzają w tym momencie 1000 rodzin dziennie, zbierając ich potrzeby, będą to robić do 1 grudnia, więc ciągła mobilizacja do pomocy jest niezwykle ważna.

XIX edycja Szlachetnej Paczki została zainaugurowana dziś w sercu Paczki w Krakowie oraz w całej Polsce. Oprócz otwarcia bazy w 16 miastach wojewódzkich odbyły się marsze wolontariuszy Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości, aby przypomnieć wszystkim o tym, że wielka mobilizacja do pomocy jest potrzebna właśnie od dziś.

W załączeniu przesyłam informację prasową na temat weekendowych wydarzeń, a poniżej materiały foto/wideo/audio do pobrania i wykorzystania.

Jak Pani pewnie wie, wsparcie mediów jest nieocenione i pozwala Szlachetnej Paczce pomagać na tak dużą skalę. W imieniu całego zespołu i przyjaciół Paczki –  jeszcze raz pięknie dziękuję za Pani zaangażowanie!

Informacja nadesłana

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.