Policjanci wybili szybę w oknie, by ratować mężczyznę

Sanoccy policjanci pomogli 40-latkowi, który chciał się targnąć na swoje życie. Funkcjonariusze bez wahania wybili szybę w oknie, aby ratować rannego mężczyznę. Obecnie jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

W sobotę wieczorem, policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że mieszkaniec Kostarowiec, chce się targnąć na własne życie. Funkcjonariusze natychmiast pojechali we wskazane miejsce. Drzwi do domu był zamknięte. Przez okno funkcjonariusze zauważyli rannego mężczyznę, który miał poranione ręce. Mimo wielokrotnego pukania, mężczyzna nie reagował i nie otwierał drzwi.

Policjanci bez chwili namysłu wybili szybę w oknie, aby umożliwić ratownikom wejście do środka i udzielenie mu pomocy. Okazało się, że 40-latek był nieprzytomny. Ratownicy medyczni opatrzyli mu rany i przewieźli go do szpitala. 

Na szczęście jego życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.

Źródło: KPP Sanok

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Szanowni Państwo,
w związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie informujemy, że Administratorem danych osobowych jest firma Algobit z siedzibą w Lesku (38-600) na ul. Rynek 14A/4. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się w „Polityce przetwarzania danych osobowych” dostępnej w zakładce „Prywatność”.