Rolmax Krosno, okna, rolety, moskitiery, parapety, bramy, automatyka

Jesteśmy profesjonalistami z pasji. Swoje usługi początkowo priorytetowo świadczyliśmy w miejscowości Krosno, na tę chwilę prężnie działamy na całe województwo Podkarpackie.

Rolmax

Firma ROLMAX została założona w 2003 roku, w maju. Przez lata, jej działalność ograniczała się do produkcji systemów osłonowych producenta ALUPROF. Obecnie, firma stawia na ciągły rozwój, dlatego aż do teraz w ofercie firmy możemy znaleźć produkty należące do szeroko pojętej stolarki otworowej.

Nasza firma współpracuje z renomowanymi firmami i producentami, oferującymi produkty takie jak: oknarolety, automatykę do bram, automatykę do rolet i bramy. Oferta firmy ROLMAX jest skierowana do dużych przedsiębiorstw, małych firm, a nawet klientów indywidualnych.

Posiadamy bardzo dużo doświadczenie w branży, poparte licznymi realizacjami, a także zdobytymi nagrodami i posiadanymi certyfikatami. Jesteśmy profesjonalistami z pasji.

Dane kontaktowe:

ul. Czajkowskiego 96
38-400 Krosno
tel./fax: 13 420 27 19
e-mail: rolmax.krosno@op.pl

Godziny otwarcia:
09:00 – 16:00 – pn. – pt.
09:00 – 12:00 – sb.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Szanowni Państwo,
w związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie informujemy, że Administratorem danych osobowych jest firma Algobit z siedzibą w Lesku (38-600) na ul. Rynek 14A/4. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się w „Polityce przetwarzania danych osobowych” dostępnej w zakładce „Prywatność”.