Serenada

Serenada

Uwaga: KONKURS! Chcemy dzielić się radością i wspomagać zdrowy tryb życia! Zaczynamy od tych najmłodszych, bo to przecież oni są odpowiedzialni za naszą przyszłość.

Link: http://www.serenadadladzieci.com/

O konkursie

Celem Mleczarni Spomlek, właściciela marki Serenada i Skarby Serowara, jest edukowanie dzieci – wpajanie im świadomości zdrowego żywienia, uprawiania sportu i wdrażanie potrzeby ruchu przez zabawę. W związku z tym narodził się pomysł tworzenia i wyposażania „serenadowych kącików zabaw” w przychodniach zdrowia.

Mamy świadomość, że wizyta u lekarza często wiąże się dla dzieci ze sporym stresem. Takie kąciki umilą im pobyt i czas oczekiwania na konsultacje.

Wdrażanie projektu rozpoczęliśmy od miejsc, które są dla nas niezwykle ważne – szpitale i przychodnie w Radzyniu Podlaskim, Parczewie, Chojnicach i Młynarach, gdzie są oddziały naszej firmy. Chcemy w ten sposób wyrazić nasze przywiązanie do tych terenów, bowiem właśnie tu mamy swoje korzenie.

W naszym rozumieniu troski o zdrowie, główne miejsce odrywa profilaktyka. Stąd postawiliśmy na edukację, czyli szerzenie wiedzy o zdrowym odżywianiu i uprawianiu sportu, jako podstawie do zachowania zdrowia. Mamy nadzieję, że miejsce, które wybraliśmy na serenadowe kąciki zabaw wesprze nasz przekaz.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.