Szczupła sylwetka na lato? Postaw na Projekt Zdrowie. To nowa jakość dietetyki w Sanoku!

Szczupła sylwetka na lato? Postaw na Projekt Zdrowie. To nowa jakość dietetyki w Sanoku!

Masz dość internetowych diet cud, planów żywieniowych z gazet, głodzenia się i efektu jo-jo? Z Projektem Zdrowie uzyskasz wymarzoną sylwetkę i zmienisz nawyki żywieniowe już na zawsze.

Internetowe diety cud, plany żywieniowe z gazet, niskokaloryczne zastępniki posiłków? Nieustannie dowiadujemy się o nowych sposobach na to, jak w krótkim czasie pozbyć się nadprogramowych kilogramów. Często skutkami takich diet jest efekt jo-jo, rozregulowany metabolizm, niedobory składników odżywczych, gorsze samopoczucie. Pojawia się zatem pytanie co wybrać – dietetyka, który ustali dietę, a może lepiej udać się do firmy, gdzie kuracja oparta jest na suplementacji?

Na ratunek przychodzi Projekt Zdrowie – sieć Polskich Centrów Dietetycznych, miejsce, gdzie w ofercie znajdziemy diety z wykorzystaniem suplementacji, jak i bez niej. Dietetyk, po wnikliwym badaniu i wspólnie z pacjentem, podejmie decyzję o najlepszej drodze do osiągnięcia celu. Misją Projektu Zdrowie jest pomoc ludziom w trwałej zmianie nawyków żywieniowych poprzez profesjonalne porady dietetyczne.

Konsultacji dietetycznych udzielają wykwalifikowani dietetycy, posiadający wiedzę i wieloletnie doświadczenie. W trakcie wizyt specjalista ustala plan żywieniowy, dobrany idealnie do stanu zdrowia, potrzeb i preferencji osób. Należy pamiętać, że dietetyk to nie tylko specjalista zajmujący się problemem otyłości, ale również osoba specjalizująca się w żywieniu w różnych jednostkach chorobowych, takich jak cukrzyca, nadciśnienie tętnicze, hiperlipidemia, choroby tarczycy. Pomaga również kobietom planującym ciążę, ciężarnym oraz karmiącym. Do dietetyka warto się także udać gdy chcemy nauczyć się jeść zdrowo i racjonalnie. W trakcie procesu odchudzania, czy też zmiany nawyków żywieniowych zwykle pojawia się wiele pytań i wątpliwości, dlatego warto mieć przy sobie osobę, na której wiedzy będzie można polegać.

Rozpoczynając kurację w Projekt Zdrowie możliwe jest uzupełnienie terapii żywieniowej naturalną suplementacją. Suplementacja, która oparta jest na wyciągach z roślin, czy też ziół ma na celu wspomóc organizm podczas procesu odchudzania i uzupełnić ewentualne niedobory składników odżywczych. Warto rozważyć włączenie suplementacji do diety kiedy np. mamy problemy trawienne, słabszą odporność, cierpimy na brak energii a musimy być cały dzień na „wysokich obrotach”, prowadzimy aktywny tryb życia, zależy nam na poprawie kondycji skóry.
Oprócz diety każdy może liczyć na wsparcie i motywację w trakcie całej kuracji. Dzięki radom i wskazówkom udzielanym podczas cotygodniowych wizyt kontrolnych łatwiej jest pokonać chwile zwątpienia oraz zrozumieć reakcje organizmu, jakie zachodzą podczas całego procesu zmiany. Mamy więc pewność, że dieta przebiega tak jak należy, co daje nam duży komfort i spokój o własne zdrowie.

Podczas regularnych wizyt dietetyk monitoruje postępy wagowe, zmiany składu ciała, sprawdza dzienniczki posiłków, pomaga w rozwiązaniu codziennych problemów dotyczących stosowania diety. Dzięki systematycznej kontroli zaczniemy zwracać większą uwagę na swoje dietetyczne wybory oraz to jaki mają wpływ na nasze wyniki. Dzięki stałej opiece, dietetyk ma możliwość wskazać ewentualne błędy dietetyczne popełniane często nieświadomie, wprowadzić modyfikacje w diecie, aby przynosiła założone rezultaty, oraz podpowiedzieć jak poradzić sobie z utrzymaniem diety np. na wakacjach, na weselu, podczas świąt.

W Centrach Dietetycznych Projekt Zdrowie tygodniowa dieta, dostosowana do indywidualnych potrzeb i stanu zdrowia ze stałą opieką specjalisty zaczyna się już od 79 zł, co nie naruszy mocno domowego budżetu, a pozwoli osiągnąć zdrowie i lepsze samopoczucie.

Jeśli jest Ci trudno utrzymać zdrową wagę lub potrzebujesz specjalnej diety – odwiedź nasze Centrum Dietetyczne przy ulicy Mickiewicza 36, stronę internetową www.projektzdrowie.info lub zadzwoń pod numer: 889-721-295.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.