Turniej Piłki Nożnej 10+

W sobotę, 10 sierpnia, na orliku w Trepczy odbył się Turniej Piłki Nożnej, w którym rywalizowało sześć drużyn z Trepczy, Pisarowiec, Sanoka i Prusieka, złożonych  z pięciu zawodników i bramkarzy. Spotkania były rozgrywane systemem mieszanym.
Najlepszą okazała się drużyna ,,KEBAB HOUSE “. Drugie miejsce zajęła  ekipa “BESKIDU PRUSIEK”, zaś trzecia lokata przypadła “FC PISAROWCE”. Tuż za podium znaleźli się piłkarze “NAZWA”, piąte miejsce zajęli zawodnicy z ,, FC FOOTBALL TREPCZA”, a szóste – ,,FC PO NALEWCE”.

Turniej Piłki Nożnej 10+

Podczas turnieju rozegrano łącznie 10 meczy, które przyniosły wiele emocji i bramek. Mecze były zacięte, toczone w szybkim tempie. Turniej odbywał  się w przyjaznej atmosferze i duchu rywalizacji sportowej. Uczestnicy otrzymali nagrody: puchary, dyplomy oraz akcesoria sportowe.

Źródło, foto: Gmina Sanok

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Szanowni Państwo,
w związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie informujemy, że Administratorem danych osobowych jest firma Algobit z siedzibą w Lesku (38-600) na ul. Rynek 14A/4. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się w „Polityce przetwarzania danych osobowych” dostępnej w zakładce „Prywatność”.