Umowa na remont ul. Krakowskiej i Rymanowskiej podpisana

Firma Strabag wyremontuje ul. Krakowską i ul. Rymanowską w Sanoku. 10 maja br. podpisana została umowa z firmą Strabag Sp. z o.o. na remont ul. Krakowskiej i ul. Rymanowskiej w Sanoku w ciągu drogi krajowej nr 28 (dł. 2,83 km).

Wykonawca zadeklarował wykonanie prac za kwotę 17 459 083,17 PLN w terminie do 12 listopada br. W uroczystości podpisania umowy udział wzięli: Posłowie na Sejm RP Piotr Uruski i Bogdan Rzońca, Wicewojewoda Podkarpacki Lucyna Podhalicz, Burmistrz Miasta Sanoka Tomasz Matuszewski, Dyrektor Oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Rzeszowie Bogdan Tarnawski wraz z zastępcą Mariuszem Błyskalem, a także Dyrektor Techniczny Oddziału Rzeszów  Strabag Sp. z o. o. Maciej Łukaszek.
Umowa na remont ul. Krakowskiej i Rymanowskiej podpisana
Zamówienie obejmuje w szczególności realizację robót polegających m.in. na:
– odtworzeniu trasy i punktów wysokościowych,
– robotach rozbiórkowych,
– robotach ziemnych (wykopy, nasypy)
– remoncie kanalizacji drogowej;
– odwodnieniu korpusu drogowego,
– wykonaniu frezowania nawierzchni,
– wykonaniu podbudów,
– wykonaniu nawierzchni,
– pracach wykończeniowych,
– wykonaniu oznakowania dróg i urządzeń bezpieczeństwa ruchu,
– wykonaniu elementów ulic.

W związku z remontem, wprowadzane będą zmiany w organizacji ruchu. Kierowców jak i pieszych prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności w miejscu prowadzonych prac, przestrzeganie oznakowania i wykonywanie poleceń osób kierujących ruchem.

Źródło, foto: UM Sanok

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Szanowni Państwo,
w związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie informujemy, że Administratorem danych osobowych jest firma Algobit z siedzibą w Lesku (38-600) na ul. Rynek 14A/4. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się w „Polityce przetwarzania danych osobowych” dostępnej w zakładce „Prywatność”.