V Turniej Noworoczny. Charytatywnie dla Julka

V Turniej Noworoczny. Charytatywnie dla Julka

W niedzielę, 17 lutego 2019 r. w hali Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Sanoku po raz piąty rozegrano piłkarski Turniej Noworoczny. Sportowym rozgrywkom przyświecał także cel pomocy dwuletniemu Julkowi, który zmaga się z poważną wadą serca. Podczas trwania turnieju udało się zebrać ponad 4,5 tysiąca złotych na leczenie Julka.

Akademia Piłkarska Sanok zaprosiła rówieśników z Przemyśla, Jarosławia, Rzeszowa, Krosna a także z Krasiczyna. Zawody odbywały się w rodzinnej atmosferze. Do gry przystąpiły dzieci z rocznika 2012. Choć nie wynik był najważniejszy, przeprowadzona klasyfikacja wyłoniła zwycięzcę, którym okazał się zespół Krośnieńskiej Akademii Piłkarskiej Bardomed. Na drugim miejscu uplasowali się młodzi sportowcy JKS Jarosław. Na podium znalazł się także Orlik Przemyśl. Nagroda dla najlepszego zawodnika turnieju powędrowała do Jana Kaszy z Krosna. Najlepszym bramkarzem okazał się golkiper Orlika Przemyśl.

Organizatorzy przewidzieli mnóstwo nagród dla drużyn i zawodników występujących podczas noworocznych zmagań. Wszyscy otrzymali puchary, medale a także słodką niespodziankę, które wręczał burmistrz Sanoka Tomasz Matuszewski.

Poniżej fotorelacja autorstwa Tomasza Sowy:

Źródło: FB Akademia Piłkarska Sanoka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *