W WDK w Srogowie Dolnym mają nietypowy sufit

Nietypowy sufit, bo napinany i przyozdobiony kolorowymi świetlówkami LED można podziwiać w sali Wiejskiego Domu Kultury w Srogowie Dolnym.  Poprzedni  wymagał remontu, stąd pomysł, aby nowy wyróżniał się od innych. Zakres prac w sali WDK obejmował wykonanie sufitu, jego dwukrotne malowanie oraz demontaż starych i montaż nowych lamp i linii świetlnych.

W WDK w Srogowie Dolnym mają nietypowy sufit

Wykonawcą innowacyjnego sufitu jest firma ISM z Sanoka. Całkowity koszt inwestycji wyniósł 25 tys. zł. Sufit napinany to rodzaj sufitu podwieszanego, który składa się jedynie z dwóch elementów: profilu mocowanego na ścianach oraz rozpiętej między nimi specjalnej membrany. Można go stosować praktycznie we wszystkich pomieszczeniach – od łazienek, kuchni i pokoi, przez biura i gabinety, po wielkie hale. Koszt jego wykonania jest porównywalny cenowo do tradycyjnych sufitów podwieszanych.

Źródło, foto: Gmina Sanok

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Szanowni Państwo,
w związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie informujemy, że Administratorem danych osobowych jest firma Algobit z siedzibą w Lesku (38-600) na ul. Rynek 14A/4. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się w „Polityce przetwarzania danych osobowych” dostępnej w zakładce „Prywatność”.