Wielki remont dróg Sanoka

Wielki remont dróg SanokaBurmistrz Sanoka Tadeusz Pióro przedstawił harmonogram remontu dróg miejskich, który będzie realizowany od stycznia do czerwca bieżącego roku. W tym czasie zmodernizowane zostaną takie ulice jak: Kujawska, Królowej Jadwigi, Żwirki i Wigury, Głowackiego, Mała oraz Al. Wojska Polskiego.

W miejskim budżecie przewidziano na prace kwotę 5 mln zł. Poza ww. wspomnianymi ulicami remontu doczekają się również ulice: Rzemieślnicza, Orzeszkowej, Witkiewicza, Turystyczna, Asnyka, Sielska, Płowiecka i Głowackiego.

W budżecie zostały zabezpieczone środki finansowe na realizacje zadania polegającego na przebudowie ulic: Młynarskiej i Kwiatowej w Sanoku.

Poza drogami osiedlowymi, w Sanoku przeprowadzone zostaną także remonty głównych traktów i inne inwestycje z zakresu infrastruktury drogowej. W trakcie realizacji znajduje się budowa obwodnicy (ok. 140 mln zł), na której obecnie trwają prace archeologów. Na łącznik tejże obwodnicy z rondem im. Z. Beksińskiego miasto przeznaczy ponad 3 mln zł. Z kolei kwota 1 mln zł została zabezpieczona na łącznik pomiędzy obwodnicą a ul. Łany, natomiast ulice takie jak: Lipińskiego, Lwowska i Kolejowa do końca bieżącego roku zmienią się dzięki inwestycji GDDKiA.

Źródło, foto: UM Sanok

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.