Zapraszamy wszystkich do cyrku!

Jubileuszowe widowisko ,,Afryka” Cyrku Safari w Ustrzykach, Lesku i Sanoku!

Międzynarodowe widowisko,,Afryka” z okazji 25-lecia Cyrku Safari! Cyrk Safari bawi publiczność w całym kraju od 1993 roku i aktualnie jest jednym z największych Cyrków w Polsce! Nowe widowisko 2018 ,,Afryka” to niesamowite show, połączone z dźwiękami prawdziwej orkiestry cyrkowej ! W Jubileuszowym, międzynarodowym programie między innymi: pokazy fajer show, sztrabaty, chińskie wałki Rola Rola, lina pozioma – pierwszy raz w Polsce oraz zapierające dech w piersiach akrobacje na wysokim lopingu pod kopułą Cyrku! Zabawiać Państwa będą klauni Pavel oraz Tina.

Cyrk Safari Sanok

Na cyrkowej arenie zaprezentuje się również ponad 30 zwierząt, między innymi: wielbłądy, konie fryzyjskie, alpaki, osiołki, lamy, psy czy kucyki pony! Pojawią się także Goście Specjalni z Kenii – artyści Kenia Boys, którzy wykonają między innymi piramidy i skakanki! Będzie można także skorzystać z cyrkowego bufetu, popcornu, waty cukrowej oraz nabyć cyrkowe gadżety! Jubileuszowy program Cyrku Safari w Birczy już 9 kwietnia 2018 (poniedziałek). Spektakl o godzinie 17:00 pod cyrkowym namiotem, który stanie na placu za Stadionem (Halą ). Namiot dobrze ogrzewany!

Z okazji 25-lecia Cyrku Safari specjalna okazja – bilety na każdą kieszeń w cenie 20 zł dla każdego, bez względu na wiek (z kuponem promocyjnym), do nabycia w kasie Cyrku na cyrkowym placu w dniu przedstawienia! Kupony promocyjne będą do nabycia na ternie całego miasta, na kilka dni przed widowiskiem! Więcej informacji na profilu Cyrku Safari:

https://www.facebook.com/cyrk.safari

Serdecznie zapraszamy na Wielki Jubileusz!

USTRZYKI DOLNE
Jasień – Przy Sanktuarium
10 kwietnia wtorek 17.00
…………………………….
LESKO
Huzele – Nad Sanem
11 kwietnia środa 17.00
………………………………
SANOK
ul. Białogórska za Kauflandem
12 kwietnia czwartek 17.00

plakat cyrk Safari Sanok

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.