Biuro Podróży Ferias Tarnawa Dolna

Biuro Podróży Ferias

Wycieczka do Petersburga z biurem podróży Ferias na maj 2018, SPRAWDŹ OFERTĘ!

Zachęcamy do skorzystania z usług Biura Podróży Ferias mieszącego się w Tarnawie Dolnej k. Sanoka (Biuro Obsługi Klienta w Sanoku na ul. Kościuszki 31, pok. nr. 7).

Biuro oferuje wycieczki, wczasy i sanatoria.

Ferias organizuje wycieczki po krajach europejskich – szczególnie do krajów Europy wschodniej, jak również do krajów bałtyckich (Skandynawia) i Bałkanów.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej Biura Podróży Ferias, pod adresem: www.ferias.pl, jak również w siedzibie firmy (Tarnawa Dolna 94), lub pod numerem telefonu: +48 506 994 747.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania z ofertą!

Biuro Podróży Ferias na Facebook'u

Dane teleadresowe firmy:

Biuro Podróży Ferias
Tarnawa Dolna 94 (k. Sanoka)
Zofia Lisik
tel. +48 506 994 747
Biuro Obsługi Klienta mieści się w Sanoku przy ul. Kościuszki 31 pok. nr 7.
www.ferias.pl

Wycieczki Petersburg

Wycieczki Rumunia

Wycieczki Skandynawia

Wczasy Budva

Wczasy Wilno

Szanowni Państwo,
w związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie informujemy, że Administratorem danych osobowych jest firma Algobit z siedzibą w Lesku (38-600) na ul. Rynek 14A/4. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się w „Polityce przetwarzania danych osobowych” dostępnej w zakładce „Prywatność”.