GOMAR – okna i drzwi, montaż okien, Brzozów

Oprócz sprzedaży stolarki okiennej i drzwiowej firma GOMAR zajmuje się pomiarami i montażem drzwi i okien. Jesteśmy także w stanie zrealizować zamówienia Klientów na drzwi zewnętrzne jak również okna o nietypowych wymiarach. Dzięki ofercie kompleksowej nasi Klienci mogą liczyć na profesjonalną współpracę z nami.

Wszystkie oferowane przez nas produkty, są najwyższej jakości. Dzięki bogatej współpracy z zaufanymi i uznanymi na rynku producentami okien oraz drzwi balkonowych i zewnętrznych, gwarantujemy najwyższą funkcjonalność oferowanych produktów.

Nasz zespół tworzą doświadczeni i wykwalifikowani fachowcy, którzy pomogą zarówno przy wyborze najkorzystniejszych produktów.

Uzupełnieniem oferty sprzedażowej okien nowych, jest też możliwość zakupu okien zdemontowanych w Niemczech.

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo wszystkie typowe rozmiary okien otwieranych zarówno na prawo, jak i na lewo. W sprzedaży są nowe okna 6-komorowe – profil grubość 8cm / standardowe mają 5 komór i grubość 7cm.

Oprócz okien w sprzedaży mamy także drzwi używane i nowe. Oferujemy:

  • drzwi zewnętrzne i wewnętrzne
  • drzwi balkonowe
  • drzwi sklepowe
  • drzwi do barów

Oferujemy także tani i szybki transport naszym samochodem dostawczym.

Dane teleadresowe:

Gomar V. PPHU. Szewczuk M.
ul. Legionistów 1 36-200 Brzozów
Telefon: 696 281 783 | 604 145 551
E-mail: gomar@gomar.itl.pl

Po więcej informacji zapraszamy na stronę: www.okna-gomar.pl

 

Szanowni Państwo,
w związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie informujemy, że Administratorem danych osobowych jest firma Algobit z siedzibą w Lesku (38-600) na ul. Rynek 14A/4. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się w „Polityce przetwarzania danych osobowych” dostępnej w zakładce „Prywatność”.